Produkty

zkušenosti již
od roku 1992
certifikovaná
kvalita
nakupujete přímo
u výhradního dovozce
šetrné k životnímu
prostředí

Série 140, 400 MPa

Řada 140 je originální rychlospojka CEJN určená pro hydraulické aplikace s pracovním tlakem do 400 MPa. Je doporučena pro stahováky ložisek, štípačky, napínání šroubů, hydraulická zkušební zařízení a extrémní těžbu. Tato spojka odolává tlakům do 400 MPa při rozpojení a vsuvka 300 MPa při rozpojení.

Řada 140 je vybavena bezodkapovou konstrukcí a pojistným kroužkem zabraňujícím náhodnému rozpojení. Každá spojka a vsuvka je v rámci závazku společnosti CEJN před dodáním podrobena tlakové zkoušce (až do plného pracovního tlaku). Aby se zabránilo proniknutí prachu nebo jiných malých částic do ventilu a jejich poškození, jsou na spojce i vsuvce standardem protiprachové krytky z eloxovaného hliníku.

Aplikace: Doprava (demontáž ocelových kol z náprav na vlakových lokomotivách a železničních vozech), těžba (trhání skalních stěn). Rychlospojka řady 140 od CEJN umožňuje rychlejší, bezpečnější a pohodlnější připojení čerpadel, nástrojů a příslušenství tak, aby průmyslové aplikace mohly využívat výhod tlaku až 400 MPa v jejich konkrétní nice.

řadit podle Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

2 produkty
Kat.číslo: 10140 1505
Kat.číslo: 10140 6506

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst